Susreti malih vokalnih sastava i zborova grada večeras u Šiljakovini
U Društvenom domu u Šiljakovini večeras vas očekuje treće izdanje Susreta malih vokalnih sastava i zborova Grada Velike Gorice koje je i ove godine pripremila Zajednica kulturno-umjetničkih udruga Grada.
Domaćin je, naravno, FA Šiljakovina, iz kojega su kazali da vjeruju da će baš kao i lani sve biti na visokom nivou.
-Osim tradicijskog načina pjevanja kojeg vezujemo uz folklor u našem gradu djeluju i zborovi koji njeguju klasični glazbeni izričaj i to na vrlo visokom nivou. Prošle godine u Šiljakovini su se održali 2. Susreti, a član stručnog povjerenstva tih susreta, Tomislav Habulin, naglasio je visoku razinu i raznolikost izvođača i bio je vrlo zadovoljan onim što su gledatelji mogli vidjeti. Sigurni smo da će i ove godine biti barem tako, ako ne i bolje- kažu iz FA Šiljakovina.
Treći Susreti malih vokalnih sastava i zborova Grada Velike Gorice započet će u 20 sati, a ulaz je besplatan.
Goričkim srednjoškolcima Grad isplatio naknade, ukupno njih 2353
EKSKLUZIVNO: „Gavran" se NE zatvara! Vlasnici nam otkrili nastavak priče najstarije goričke pizzerije
Pjevajte, svirajte i plešite na Festivalu dječjeg glazbenog izražavanja
O utjecaju ideologija, suočavanju s prošlošću i knjizi "Dvije kuće iznad mora" doznali na predavanju prof. dr.sc. Dražena Lalića u Velikoj Gorici
Velika Gorica domaćin panela o utjecaju infrastrukture na turistički razvoj destinacije
Memorijalni turnir u srednjoškolskoj dvorani u spomen na Dominika Išaretovića i povodom Svjetskog dana dijabetesa