
Rock svirka na terasi Galerije Glaženica uz Cold Shower Bend
07.10.2020. / Ivana Ćurić
U petak, 9. listopada, ne propustite priliku za druženje uz dobru glazbu na terasi Doma kulture Galženica uz koncert Cold Shower Benda.
Bend se sastoji od mladih Goričana koji su poznati po svojem rokerskom žanru. Na repertoaru svirke nalaze se hitovi od grupe Kawasaki 3P, pa sve do Dine Dvornika.
- Iskorištavamo zadnje tople dane za boravak i evente na našoj divnoj terasi. Naravno, držimo se svih epidemioloških mjera, stoga ćemo paziti da distanca bude osigurana. Ulaz je besplatan-poručili su iz Goričkog kluba mladih koji organizira događanje. Koncert počinje u 20 sati, meteorolozi predviđaju dobro vrijeme, a GKM predviđa dobru zabavu.
Zadnje objavljeno

The M Brothers traže kuhara i prodavača koji će postat dio tima koji donosi vrhunske proizvode na stolove kupaca

Počinje nova stolnoteniska sezona: Poziv svim navijačima da nam budu vjetar u leđa, kada je najpotrebnije

VVG organizira pripremna predavanja za brucoše

Okuje u znaku obilježavanja sto godina djelovanja Dobrovoljnog vatrogasnog društva

Provalio u prostorije Općine Pokupsko i ukrao djelatnicama novčanike

Nakon svadbenog veselja uslijedio šok na parkiralištu
