Proslava u Pokupskom: Kajaci, odbojka, mali nogomet, ribolov…
Na kupalištu ŠRC-a Pokupsko i ove vas godine na blagdan Velike Gospe očekuje velika proslava popraćena svečanim i sportskim programom.
Naime, uz blagdan Velike Gospe, Pokupsko u srijedu, 15. kolovoza, obilježava i dan Općine te titular župe.
Sveta misa u župnoj crkvi Uznesenja BDM služit će se u 11 sati nakon čega će se u 12:30 sati položiti vijenci poginulima za Hrvatsku. Svečana sjednica Općinskog vijeća zakazana je u 13 sati, a svečani domjenak u 14:15 sati.
Što se tiče sportskog programa već u 12 sati započet će Kup Pokupsko 2018., natjecanje u kanuu i kajaku dok će turnir u odbojci na pijesku startati u 14 sati.
Od 15 sati moći ćete uživati u Općinskom plovu (Auguštanovec-Pokupsko), a veliki malonogometni turnir te Škola ribolova 2018. (kuhanje fiš paprikaša) na rasporedu su u 17 sati.
Uz spomenuta događanja, svojim taktovima će vas od 16 sati zabavljati i Intrigo bend, a zabava i druženje potrajat će do kasno uvečer.
Grad za goričke branitelje organizira premijeru filma „260 dana“
KUD Mičevec: Tri desetljeća rada na očuvanju kulturnog blaga, tradicije i identiteta zajednice
„Sjećanja na Vukovar do danas”: Skupna izložba ULIKUMVG u Galeriji Trumbetaš
Bolesti srca i krvnih žila i dalje su vodeći uzrok smrti u Hrvatskoj – što učiniti?
Izgorjela vikendica na Krušaku, ne zna se tko je vlasnik
"Bogu na čast" - sakralnu večer u Mraclinu posvetili svojim orguljašima Franji i Vladimiru Cvetniću