
Nikada s manje natjecatelja, no uspjeh nije izostao: Plesači „Vege“ do srebra na Kupu Hrvatske!
U Slavonskom Brodu u nedjelju je održan 2. KUP RH u akrobatskom rock 'n' rollu na kojem je sudjelovao samo jedan par i jedna formacija SPK Vega, no sjajni rezultati ni ovog puta nisu izostali.
Mjere samoizolacije, pojašnjava nam trener Tomo Vega, spriječile su čak devedeset posto njihovih članova da sudjeluju na ovom važnom natjecanju.
-Svi naši članovi koji redovito osvajaju medalje morali su ostati doma. Bilo je suza, ali nažalost takva su vremena i tu smo bespomoćni– govori nam Tomo.
Unatoč malom broju članova na ovom natjecanju, članovi Vege kući su se vratili s dobrim plasmanom. Vita Papić i Damjan Kačavenda osvojili srebrne medalje u međunarodnoj kategoriji mlađih juniora. Članovi SPK Vega jedva su dočekali ovo natjecanje i s njega se vratili s odličjima (children), dok je u najbrojnijoj kategoriji formaciji Magic, medalja izmakla za jedno mjesto.
-Nikada nismo bili s manje natjecatelja na nekom od natjecanja, ali drago mi je da i ono što smo pokazali je bilo na visokoj razini kvalitete. Pred nama je još hrpa natjecanja u Hrvatskoj i inozemstvu, a cilj nam je berba medalja na Prvenstvu RH koncem studenog i plasman Eme Tot i Andrije Fabijančića u top 15 svijeta – zaključuje Tomo, glavni trener i predsjednik kluba.

Hrvatske vode u pripremama za čišćenje rijeke Odre u Čičkoj Poljani

Pripremite se za državnu maturu na Veleučilištu Velika Gorica

Anto Joskić i organizirao i osvojio Umag: Atmosfera je bila nevjerojatno pozitivna i ove godine nas je gledalo više ljudi nego ikad prije!

Blagdan Gospe Snježne i Dan mjesta proslavite u Dubrancu: „Župa ponovno živi i Gospa nas sve zove”

Hrvatska reprezentativka: Udarnica Luna Gojak na završnim pripremama prije početka Europskog prvenstva u Crnoj Gori

FA Turopolje na otvorenju 55. Međunarodnog festivala Ilindenski denovi u Bitoli
