
"Neretvansko zlato" i ovaj petak u Velikoj Gorici
Neretvansko zlato" iz Komina i ovaj petak stiže u Veliku Goricu. Proizvođači mandarina iz Komina svoje proizvode prodavat će na lokaciji gdje i prošli petak – pored tvrtke LASER d.o.o. na adresi Sisačka ulica 53, Velika Gorica.
Riječ je o proizvođačima iz neretvanskog Komina koji su udruženi u projekt "Neretvansko zlato" i koji su prošle sezone svoje mandarine prodavali na Petrolovoj benzinskoj na izlazu iz Grada prema Vukovini.
Ove sezone ekipa "Neretvansko zlato" mandarine će prodavati pored tvrtke Laser d.o.o. od 08:00 sati pa do večeri. "Ova sezona bit će puno kraća od prošlogodišnje jer mandarine ima jako malo. Urod je i do 60 posto lošiji nego lani", istaknuli su proizvođači mandarina iz Komina.
Stoga, u petak posjetite ekipu "Neretvansko zlato" i opskrbite se svježim i ukusnim mandarinama!
Galerija slika

FOTO: U vojarni “Pukovnik Marko Živković” traje uvježbavanje pješačkih postroja HV-a za svečani vojni mimohod u Zagrebu

Radovi u Velikoj Mlaki: Počela rekonstrukcija Ulice Kovači, obnovljena prilazna cesta kod Doma zdravlja

SOS Dječje selo Lekenik postaje prvo Solarno selo u Hrvatskoj

Coolins oduševio Varaždin – koncert pod zvjezdanim nebom na Kazališnom trgu

Ivan Vidaković rušio osobne rekorde na seniorskom prvenstvu Hrvatske u plivanju: Hrabro je odradio odlične utrke

Jedinstvenom kartom za javni prijevoz kroz dvije županije i Grad Zagreb, najavljen sastanak s ministrom Butkovićem
