MNK Lazina organizira turnir u popularnoj kartaškoj igri - beli
07.01.2025. / Mirjam Petretić Coha
MNK Lazin organizira prvi turnir u beli u novoj godini koji će se održati u Vatrogasnom domu Lazina Čička u petak, 10. siječnja od 18:00 sati.
-Kotizacija po paru iznosi 20 eura te je za sve sudionike osigurana klopa. Repasaž će biti do polufinala i svaki par može jednom u repasaž – poručili su organizatori i dodali da se za informacije možete javiti na Instagram i Facebook stranice.
Zimski kratki dani idealni su za druženje u zatvorenom, na toplom uz dobru ekipu i popularnu belu.

(Foto: MNK Lazina)
Zadnje objavljeno
Prof.dr.sc Dražen Lalić gostuje u Velikoj Gorici, predstavit će novu knjigu "Dvije kuće iznad mora"
MOST izabrao novo vodstvo, Goričanima funkcije u vrhu stranke
Izbori u goričkom HDZ-u: Izabran novi saziv Gradskog odbora
FOTO Svečano otvoren impozantan vatrogasni dom DVD-a Buševec: Novo poglavlje u priči vatrogastva dugoj više od stoljeća!
Carević: Zaslužili smo pobijediti, a preuzet ću na sebe što nisam stavio neke druge igrače u prvih 11...
Rukometaši 'zaledili' Varaždince na 'minus deset': Nevjerojatni Marin Sorić upisao 19 obrana, Bruno Mlakar predvodio napad sa sedam golova, bez promašaja!