Mali folkloraši iz Turopolja, Dubrovnika, Dugog Sela na 21. Dječjim susretima
27.11.2018. / Ivana Ćurić
Najmlađe uzdanice Folklornog ansambla Turopolje pokazat će svoje umijeće u plesu i pjesmi, uz druge goste, na 21. Dječjim susretima.
Riječ je o nastupu u sklopu programa "Prosinac u Gorici"koji će se održati u subotu, 1. prosinca. U organizaciji Folklornog ansambla Turopolje, uz domaćine, u dvorani Gorica POUVG-a nastupit će i gosti iz Bratine, Dubrovnika, Dugog Sela, i Zagreba.
Dječji susret održavaju se povodom Dana Grada Velike Gorice po jubilarni 20.put. Mali folkloraši pokazat će što su sve naučili pjevati i plesati ove godine. Ulaz je besplatan, a Susreti počinju u 18:00 sati.
Zadnje objavljeno
GORICA SE KREĆE Više od 250 sudionika na pet kilometara dugoj stazi za naše parasportaše i boćare
U Galeriji Galženica otvorena izložba Amele Frankl: intimni dijalog s mitskim Prometejem
Akcija „Car meet scene” u Velikoj Gorici: Policija automobile poslala na izvanredni tehnički, 13 ih isključeno iz prometa!
Pod krapinskim reflektorima: Perica Vidak i njegov Zagorec slavili protiv Kurilovca
Dan narcisa: "Počele smo s narcisama iz naših vrtova, nakon 23 godine vide se konkretni rezultati"
Kučani igraju u Mičevcu, susjedski derbi Gradića i Lukavca, Velika Mlaka 'gostuje' u Gornjoj Lomnici