
Male uveseljavaju, a velike vraćaju u djetinjstvo - u Velikoj Gorici održana još jedna izložba popularnih "Legića"
Mali i veliki Velikogoričani i ove su godine uživali u najdražim kockicama – Lego kockicama čija je, već tradicionalna izložba, održana u Pučkom otvorenom učilištu povodom Tjedna bajki. Izložba je bila otvorena cijelu subotu, 22. veljače, te je mamila na kreativnost, igru i druženje.
11-godišnji Rafael i njegova mlađa sestrica Rebeka obožavaju slagati Lego kockice od kad znaju za sebe, pa su na ovoj izložbi doista uživali.
-Došao sam zato što ja jako volim graditi Lego građevine. Radim zgrade, kuće, prirodu. Od svih ovih radova najviše mi se sviđa ovo kraljevstvo s kućom, rijekama, velikim dvorcem – rekao nam je Rafael.
Svoje Lego kreacije smišlja sam, a volio bi postati i članom Kluba KOCKICE koji okuplja velike i male ljubitelje „Legića”, a i organizira ovakve izložbe.
-Ovo je treća godina da smo došli u Veliku Goricu i drago nam je da dolaze i djeca i odrasli i da se ovdje malo družimo uz svima nam drage „Legiće”. Ove godine je izložba malo manja, jer je dosta naših članova van Zagreba. Dvanaest izlagača izložilo je ukupno tridesetak radova. Pripremili smo i radionicu na kojoj se djeca mogu igrati, a tu je i tombola – rekao nam je ispred organizatora Goran Maksimović, član kluba kockice.
Posjetitelji su mogli besplatno razgledati izložene radove, sudjelovati u nagradnoj tomboli i pokoju kockicu ponijeti kući kao uspomenu na još jednu zanimljivu izložbu koja mališane uveseljava, a one starije vraća u djetinjstvo.
Galerija slika

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu

Stigla je Noć borilačkih sportova!

Odavanjem počasti kod Spomen obilježja kraj Sajmišta GČ Kurilovec obilježit će svoj Dan

Pješak pod utjecajem alkohola neoprezno prelazio cestu 153. brigade HV-a, udario ga auto i teško ozlijedio

“Očuvajmo baštinu naših predaka”: Održana Etno radionica sekcije veza i tkanja
