
Kvartet Sebastian i Marko Genero donose vam vrhunski glazbeni doživljaj
25.01.2019. / Ivana Ćurić
Gudački kvartet Sebastian i njihov gost Marko Genero ove subote u 19:30 izvest će novi koncert pred velikogoričkom publikom u dvorani Galženica.
Anđelko Krpan, violina, Teodora Sucal Matei, violina, Nebojša Floreani, viola i Zlatko Rucner, violončelo ili jednom riječju Kvartet Sebastian izvest će drugi gudački kvartet Anđelka Klobučara nastao 1974. godine, te dva antologijska djela nastala u Beču u 19. stoljeću.
Članovima kvarteta pridružit će se sjajni violist Marko Genero, koji već dugi niz godina svira na mjestu vođe viola u Simfonijskom orkestru grada Bochuma, a kako sve skupa zvuči poslušajte besplatno na novom glazbenom druženju u Domu kulture Galženica.
Zadnje objavljeno

Nesvakidašnji prizor: Konji prošetali prostorom Zračne luke Franjo Tuđman

FOTO Proslavljeno stoljeće vatrogastva u Okuju: "Ponosni smo na našu prošlost i nadamo se da će mladi tradiciju nastaviti"

CRO Race i ove godine stiže u Zagrebačku županiju: Ponajbolji svjetski biciklisti ponovno će projuriti i kroz Veliku Goricu

Nesreća kod sortirnog centra Hrvatske pošte, oprezno u prometu

FOTO „Perunfest” pružio pogled u narodne predaje, izvukao Krampusa iz pepela i poručio: "Potrebniji nam je danas nego ikad!"

[FOTO] Noć borilačkih sportova: Hvala svima koji su uveličali ovu veliku sportsku priredbu, hvala brojnoj publici na podršci
