Izašla nova pjesma grupe Kings: Spot snimili na pisti ZTC-a
Grupa Kings ima novu pjesmu „Usne“, za koju je video spot snimila na ZTC pisti u Velikoj Gorici. Samo snimanje je izazvalo interes velikog broja građana jer nije bilo jasno što se to događa nasred avionske piste sve dok se nisu približili setu. Spot je snimao Igor Roginić, a režirao i producirao frontmen Kings-a Hrvoje Zagorec, koji je i autor pjesme.
Ovim singlom bend najavljuje i ljetnu turneju koju su nazvali „Usne“. Nastupat će diljem Hrvatske, kako na kontinentu tako i na obali, a za nastupe pripremaju i neka iznenađenja.
Hitovi Kings-a i dan danas žare i pale. Pjesme poput "Najbolja", "Isti", "Tako malo", "Zakuni se" česti su izbor na dobrim tulumima, te neizostavan izbor kad je u pitanju svirka uz gitaru na nekoj plaži..
Svakako se bar jedan od koncerata ovo ljeto ne smije propustiti i doživjeti energiju koju pruža ovaj energični pop-rock bend od 4 člana, a kojega čine Hrvoje, Nikola, Bruno i Ivica. Popis nastupa objaviti će na svojim društvenim mrežama.
Kažu da ih se često uspoređuje sa Plavim Orkestrom i Crvenom Jabukom, što je očito zbog žanra međutim frontmen benda Hrvoje kaže da im je to definitivno kompliment međutim smatra da su to veličine sa kojima se ne mogu nikako usporediti.
Što se tiče zabrane koncerata o kojima se govori u zadnje vrijeme uvjereni su da se njihov neće zabraniti.
Novu pjesmu možete pogledati u nastavku.
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu
Božićna poruka vlč. Norberta Ivana Koprivca: "Radosna srca slavimo Božić!"
Tradicionalni koncert "Božić u Gorici": Radost blagdana uz pjesmu zborova, KUD-ova, solista i goričkih glazbenika
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor