Humanitarni belot turnir za udrugu "Hiron"
Rotaract Velika Gorica ove nedjelje, 25. lipnja, organizira humanitarni belot turnir kojim će prikupljati sredstva za „Hiron “udrugu za rekreaciju, rehabilitaciju, i edukaciju osoba s invaliditetom uz pomoć konja.
Ukupno će moći igrati 32 para, a cijena upada je 50 kuna po paru (25kn po osobi). Ako želite rezervirati mjesto na turniru za svoju ekipu, prijaviti se možete OVDJE.
Ovo je prvi humanitarni belot turnir u organizaciji udruge Rotaract Velika Gorica koja je do sada organizirala već 3 humanitarna pub quiza. Prijašnji kvizovi imali su odličan odaziv sugrađana te su doniranim sredstvima uspjeli pomoći onima kojima je ta pomoć jako potrebna. Više o projektima i samom klubu možete pročitati na njihovoj Facebook stranici, a obavijesti o eventu možete vidjeti OVDJE.
Turnir počinje u Clubu 100 u 19 sati.
Neke nove fore u učenju? Doznajte koje su, u Centru za djecu mlade i obitelj
Porastao broj prometnih nesreća kao i broj smrtno stradalih na cestama Velike Gorice
Nije sve tako crno u 268-ici: Dobri vozač Nikola raveselio malog imenjaka i posjeo ga na važno i odgovorno mjesto - za volan!
Izložba „Crowned by Tradition” u prostorijama Centra za posjetitelje
Cijela Hrvatska čita djeci: Počeo 15-dnevni čitalački izazov, uključite se!
Za svaku pohvalu: Hribarovi volonteri pomagali u zagrebačkoj Pučkoj kuhinji