
Gorički klub mladih poziva vas na humanitarni pub kviz!
25.05.2022. / Redakcija
Ako ne znate što biste sa sobom u četvrtak navečer, skočite do Dobrog Dana jer Gorički klub mladih organizira humanitarni pub kviz. Nudi se dobra zabava, izazovni test znanja, a usput možete i nekome pomoći.
Kviz će se održati u četvrtak, 26. svibnja s početkom u 20 sati. Ako želite sudjelovati u timu, prijaviti se možete na gorickiklubmladih@gmail.com. Kotizacija iznosi 10 kuna po članu, a u ekipi može biti minimalno četiri člana, a maksimalno šest.
Tematski će kviz biti vezan uz psiće i općenito životinje na području filmova, glazbe, povijesti, sporta i geografije, a novci prikupljeni od kotizacije bit će donirani goričkoj udruzi LePas koja za cilj ima pomoći napuštenim, nezbrinutim, ozlijeđenim i zlostavljanim životinjama.
Galerija slika
Zadnje objavljeno

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu

Stigla je Noć borilačkih sportova!

Odavanjem počasti kod Spomen obilježja kraj Sajmišta GČ Kurilovec obilježit će svoj Dan

Pješak pod utjecajem alkohola neoprezno prelazio cestu 153. brigade HV-a, udario ga auto i teško ozlijedio

“Očuvajmo baštinu naših predaka”: Održana Etno radionica sekcije veza i tkanja
