
Goričke večeri uz oldtimere, Charlie Chaplina, kiparenje i koncert Mungos&blues
Goričke večeri za danas nam donose razna događanja od izložbe oldtimera do koncerta. Program kreće već u 16 sati.
Tada u Parku Franje Tuđmana možete razgledati izložbu Oldtimer kluba Turopolje kao novost na ovogodišnjim Goričkim večerima. Na Oldtimer showu izložiti će starinske automobile, od predratnih skupocjenih primjeraka do novijih oldtimera iz '80-ih.
U 18 sati slijedi imitacijski nastup Romana Dautanca koji će oživjeti filmsku legendu crno-bijelih filmova Charlie Chaplina.
"Skitnica" Charlie na Goričkim večerima ć ostvaruje kontakt sa svim posjetiteljima i izvodi komične točke. Kao u doba nijemog filma, on nasmijava svakoga bez upotrebe riječi. Svi su uključeni u tu igru i nitko ne odlazi bez zajedničke fotografije.
Za kreativce u 19 sati ispred POUVG-a počinje kiparska radionica za djecu i odrasle, a za kraj dana u 20 sati slijedi koncert na ljetnoj pozornici. Večeras uživajte uz glazbu učenika udruge Mungos&Blues.
r

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!

Sedmica Mraclina za prekid crnog niza i prvo ovosezonsko slavlje

Predstavljanje „Priručnika za prikupljanje financijskih sredstava“: Naučite kako uspješnije prikupljati donacije i sponzorstva“

Perunfest u Donjoj Lomnici: Festival narodnih predaja i zaboravljenih priča

Noć borilačkih sportova ove subote ponovno 'pod zvijezdama': Demonstracija vještina, discipline i snage goričkih klubova
