Glazba na sve strane: Večeras tri koncerta za sve vrste publike
Dani pred nama ispunjeni su glazbom, a posebno je ispunjena današnja večer, na kojoj ćete se morati odlučiti za jedan od tri koncerta.
Tako će ovu večer KUD Dučec počastiti svoje mještane i sve goste cjelovečernjim božićnim koncertom pod nazivom “O, Isuse poljubljeni”, koji će se održati u srijedu 28. prosinca u Društvenom domu u Mraclinu nakon večernje svete mise oko 20 sati.
Najvećim božićnim hitovima počastit će nas i Puhački orkestar DVD-a Velika Gorica, koji ponovno organizira božićno-novogodišnji koncert. Njihova limena glazba datira još iz davne 1930. godine, a od 2007. godine pomladila se novim članovima, poglavito učenika Umjetničke škole Franje Lučića. Uvijek su spremni za najbolje hitove, a moći ćete ih čuti večeras u 19:30 sati u Dvorani Gorica.
Ako ste željni nešto drugačije glazbe, dođite na Advent u Gorici u sklopu kojega će u 19:30 kod Muzeja Turopolja nastupiti rock senzacija - The Trio. Ovi dečki iz Karlovca najpoznatiji su po svojoj AC/DC & ZZ Top tribute svirci, a koliko su zarazni rifovi gitarista i pjevača Maria Zidara, basista i pjevača Tihomira Bana te bubnjara Hrvoja Stiščaka moći ćete čuti uživo.
VAR ponovno 'gazi' Goricu: Ne znam zbog čega je poništen taj gol, nema mi logike...
I trubačima Umjetničke škole prve i druge nagrade na natjecanju u Novom Marofu
"Harmonika za Mireka" u Mičevcu okupila glazbenike, glazbala i zaljubljenike u instrument koji dira u srce
Žena upala u kuću u Šenoinoj i krenula krasti, vlasnici je spazili i pozvali policiju
„Idem u penziju – i što sad?”: Pridružite se promociji knjige pogotovo ako ste pred mirovinom!
Kraj Lukavca pronađen ukradeni automobil, u potpunosti je izgorio