
Ekipa "Neretvansko zlato" sutra dovozi mandarine
12.10.2017. / Sportska redakcija
Neretvansko zlato" iz Komina ponovno stiže u Veliku Goricu. Od ovog petka 13. listopada proizvođači mandarina iz Komina svoje proizvode prodavat će na novoj lokaciji – pored tvrtke LASER d.o.o. na adresi Sisačka ulica 53, Velika Gorica.
Riječ je o proizvođačima iz neretvanskog Komina koji su udruženi u projekt "Neretvansko zlato" i koji su prošle sezone svoje mandarine prodavali na Petrolovoj benzinskoj na izlazu iz Grada prema Vukovini.
Ove sezone ekipa "Neretvansko zlato" mandarine će prodavati pored tvrtke Laser d.o.o. u petak 13. listopada od 8,00 sati.
Zadnje objavljeno

„Okupljaju se kod Zgrade i ostavljaju smeće”, Mraclinci zgroženi nebrigom i ponašanjem prema društvenoj imovini

Na današnji dan prije 113. godina osnovan DVD Kurilovec

Sveta misa u spomen na hrabrog vatrogasca Ivana Galekovića, kolege obišli grob i zapalili svijeće

Nova trodnevna akcija dobrovoljnog darivanja krvi gradskog Crvenog križa

„ePlanovi“ za Grad Veliku Goricu: Bespovratna sredstva za projekt digitalizacije Detaljnih i Urbanističkih planova

Kobilić proslavio stotu obljetnicu kapelice Gospe Karmelske
