Druženjem do novih poslovnih ideja: U četvrtak novi VG Meet Up
Drugi VG Meet Up, druženje za goričke poduzetnike s ciljem upoznavanja i razmjene ideja, slijedi 18. listopada u Clubu 100.
Razvojna agencija VE-GO-RA organizira drugi u nizu VG MeetUp-a za velikogoričke poduzetnike s ciljem boljeg upoznavanja i razmjene ideja, te stvaranja svojevrsne neformalne mreže kroz koju će zajedničkim snagama poticati međusobni razvoj naše zajednice.
Svakog sudionika će dočekati piće dobrodošlice i nagradna igra, a kroz event koji će trajati od 15 do 18 sati okupljene će ponovno voditi Davor Dretar – Drele koji će, kao i uvijek, osvježiti druženje i osnažiti „Vedri duh poduzetništva“.
-U sklopu eventa će nam važnost content marketinga i ecommerca približiti Mario Pintar, voditelj marketinga @ Hangar 18 koji je svoje Internet putovanje započeo prije više od 25 godina. S iskustvom u području web dizajna, digitalnog marketinga i web tehnologija gradi kao glavni i odgovorni urednik web stranica Podravke, a 5 godina piše blog članke i drži predavanja iz područja digitalnog marketinga. Pridružit će nam se i Ivana Conjar iz obrta Annapurna. Osim digitalnog marketinga, imat ćete prilike naučiti kako u kratkom periodu jasno, jezgrovito i zanimljivo prezentirati svoju poslovnu ideju, odnosno kako uvjeriti investitore u isplativost da ulažu u Vaš posao-ističu iz Vegore.
Osim dobre volje i zasigurno puno zanimljivih i duhovitih vlastitih poduzetničkih iskustava, pozivaju se poduzetnici da na ovo druženje ponesu i svoje promo materijale i vizitke u svrhu promocije poslovanja i ostvarivanja daljnjih kontakata.
Za sudjelovanje na VG MeetUp-u možete se prijaviti OVDJE ili kontaktirati Razvojnu agenciju na 01/5542-668 ili info@vegora.hr.
Hrvatska U-21 reprezentacija u četvrtak ponovno u Velikoj Gorici: Slobodan ulaz na okršaj s Litvom, Cundeković i Kavelj među Mladim Vatrenima
Bikovi saznali suparnika u borbi za Final 8 Kupa Kreše Ćosića: Izbjegli Cibonu, Zadar, Split...
Zbog radova HEP-a dijelovi grada i okolice bit će privremeno bez struje
ZFF stiže u Goricu: Besplatne projekcije u Retro kinu Galženica
Grad za goričke branitelje organizira premijeru filma „260 dana“
KUD Mičevec: Tri desetljeća rada na očuvanju kulturnog blaga, tradicije i identiteta zajednice