
Dječje igre Buševec okupit će sedam kudova mladih folkloraša
Ogranak Seljačke sloge Buševec organizira „Dječje igre“- međunarodne susrete dječjih (od 4-15 godina) folklornih skupina. Mladi folkloraši će pokazati što su naučili tokom godine, a na kraju pripremaju druženje uz starinske igre. Sve to ne bi bilo moguće bez sponzora MIP-a Sisak i KRAŠ-a Zagreb te pokrovitelja Grada Velike Gorice i Zagrebačke Županije.
Na ovogodišnjim Dječjim igrama sudjeluju:
KUD “Sijač”-Lučko
KUD “Pušča”-Pušča
KUD “Punat”-Punat
KUD “Zlatko Baloković”-Krapinske toplice
HKUD “Fra Petar Bakula”- Posušje BIH
Folklorna grupa “Kalužir”-Martin SLOVAČKA i
Ogranak Seljačke sloge Buševec – Buševec
-Dođite u subotu 4. svibnja od 17 sati u Društvenom domu Buševec i podržite djecu u očuvanju našeg folklora i kulturne baštine- poručuju iz Ogranka Seljačke Sloge Buševec.

[FOTO] Pobjednički povratak na domaći travnjak: Čabraja i Kavelj osigurali slavlje, gosti s igračem manje zakomplicirali završnicu

Carević: Baš se veselim da se vraćamo na domaći teren, moramo biti 'na milijardu posto', to je moja odgovornost i moj zadatak

Prilika za dobro djelo: Rujanska akcija darivanja krvi kreće u ponedjeljak

Kreću pripremni radovi za rekonstrukciju Ulice Braće Radić u Mraclinu

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu
