Članovi HVIDR-e okupili se na izvještajnoj skupštini
Udruga HVIDR-a Velika Gorica održala je u petak, 24.ožujka, svoju redovnu izvještajnu skupštinu.
Sva izvješća za 2022., koja su podnesena na skupštini prihvaćena su jednoglasno.
Kroz izvješće o radu Udruge koje je podnio predsjednik Udruge Željko Klasnić uočeno je kako je Udruga u 2022. provela, ili su njeni članovi sudjelovali, na puno različitih događaja i programa.
- Izdvajamo samo nekoliko:pomoć svim članovima Udruge kroz različite oblike pomoći, obilježavanje 30.obljetnice ustrojavanja Udruge, održavanje 30.MNT CUP HVIDR-a Velika Gorica, održavanje 5. Memorijalne utrke u čast poginulih branitelja s velikogoričkog područja Pokupsko - Kravarsko - Velika Gorica.
Tijekom skupštine članovima su pozvani da se odazovu preventivnim liječničkim pregledima i na rehabilitaciju kroz dostupne Veteranske centre-poručili su iz Udruge kroz izvještaj.
Na skupštini su nazočili brojni uzvanici i gosti srodnih udruga iz Velike Gorice i Zagrebačke županije te u ime Grada Velike Gorice, zamjenik gradonačelnika Neven Karas. Nakon formalnog dijela skupštine okupljeni članovi i gosti nastavili su druženje u ugodnom tonu
Galerija slika
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu
Božićna poruka vlč. Norberta Ivana Koprivca: "Radosna srca slavimo Božić!"
Tradicionalni koncert "Božić u Gorici": Radost blagdana uz pjesmu zborova, KUD-ova, solista i goričkih glazbenika
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor