"Božić uz Jane i tambure" večeras u Interpretacijskom centru
29.12.2025. / Mirjam Petretić Coha
Godinu na izmaku Ansambl Jane zaokružit će koncertom "Božić uz Jane i tambure" večeras (29. prosinca) u Interpretacijskom centru od 20:00 sati.
Ansambl Jane, prepoznatljiv po toplim interpretacijama i njegovanju tradicijske i duhovne glazbe, poziva vas na božićni koncert ispunjen radošću, mirom i blagdanskim ugođajem.
U ozračju Božića, uz pjesme koje griju srce i bude zajedništvo, Ansambl Jane donosi večer u kojoj se glazba i blagdanski duh isprepliću. Ovo je prilika da na trenutak zastanemo, uživamo u ljepoti božićnih melodija i zajedno proslavimo najradosnije vrijeme u godini.
Ulaz na koncert je slobodan, stoga dođite, uživajte i zapjevajte s Janama.

(Foto: Ansambl Jane)
Zadnje objavljeno
Goričke gimnazijalke županijske prvakinje u košarci! Plasirale se na državno natjecanje
Turnirom parova tenisači iTeama izašli na vanjske terene, uskoro počinje nova sezona Velikogoričke teniske lige
Centar među pet najboljih u Križu: Dva zlata za Kim Kumic na Kupu Rudolfa Perešina, Sara Brletić zlatna i srebrna, dvije medalje i za Doru Paić
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin
Kava za mame poduzetnice ovog vikenda!
Najavljena revizija knjižnog fonda na Dječjem odjelu, odjel se privremeno zatvara za korisnike