
Ponovno najviše prekršaja zbog brzine, "rekorder" vikenda zaustavljen u Branimirovoj
Za vrijeme provođenja akcija „Alkohol i opojne droge“ i „Brzina“ gorička policija proteklog je vikenda utvrdila ukupno 80 prometnih prekršaja od kojih se i ovog puta najveći broj odnosio na nepropisnu brzinu.
Naime, s nogom na gasu uhvaćeno je ukupno 55 vozača, dok je za volanom zaustavljeno i njih osmero koji su vozili u alkoholiziranom stanju.
Kako su izvijestili iz policije, vozačima koji su zatečeni u vožnji pod utjecajem alkohola privremeno je oduzeta vozačka dozvola te su isključeni iz prometa na 12 sati, a rekorder vikenda je 43-godišnji muškarac koji je napuhao 1,48 promila.
Muškarac je s nedozvoljenom koncentracijom alkohola u krvi zaustavljen u nedjelju oko 02:43 sata i to u Branimirovoj ulici gdje mu je na mjestu događaja izdan obavezni prekršajni nalog te mu je privremeno oduzeta vozačka dozvola.
Iz policije su izvijestili da su se u vrijeme provođenja vikend-akcije dogodile i tri prometne nesreće u kojima je nastala samo materijalna šteta.

Jesensko ruho Velike Gorice: 26 000 maćuhica, potočnica, tratinčica i drugog sezonskog cvijeća uljepšat će grad, dio gredica zamijenit će trajnice

Žena (39) bez položenog vozačkog sjela za volan i vozila Goricom, zaustavljena u Kolarevoj i uhićena

Aeroklub Velika Gorica organizira Dan otvorenih vrata i natjecanje u preciznom slijetanju

Šandoru čestitke u Zagrebačkoj županiji, Kolarec: "Ponosni smo na tvoje uspjehe!"

Oporbene stranke oglasile se priopćenjima nakon 3. sjednice Gradskog vijeća

U EU projektu InterWine sudjelovali i velikogorički vinari: „Urbanizacija vinogradarskih područja predstavlja prijetnju održivosti”
