Prve nagrade za velikogoričke glazbenike na državnom natjecanju!
U tijeku je Državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga na kojem i Velika Gorica ima svoje predstavnike. Prvi rezultati su odlični. Učenici UŠ Franje Lučića briljiraju u brojnim disciplinama te osvajaju prve nagrade i prva mjesta.

U disciplini harmonika rezultati su sljedeći:
ANDRIJA DOGANČIĆ - 1. nagrada (1. mjesto) u 1. kategoriji (99.15 bodova)
TOMISLAV STANEŠIĆ - 1. nagrada (2. mjesto) u 6. kategoriji (98.35 bodova)
Njihov mentor je nastavnik Igoru Jugec, prof.

U disciplini trombon uspjeh je ostvario učenik Toni Požgaj:
TONI POŽGAJ - 1. nagrada (2. mjesto) u 3. kategoriji (99.13 bodova)

Mentor mu je nastavnik je Marin Rabadan, prof., a nastupio je uz klavirsku pratnju prof. Krešimira Starčevića.
U disciplini Flauta uspješna je bila Lucija Ljubić:
LUCIJA LJUBIĆ, učenica flaute iz klase Ivančice Ivko, prof., osvojila je 2. nagradu (97.13 bodova) na Državnom natjecanju disciplini FLAUTA
Klavirska pratnja bila je Nora Mamić.

Čestitamo!
(foto: UŠ Franje Lučića)
Galerija slika
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić