HEP Toplinarstvo: Završila sezona grijanja, traje prelazak na ljetni režim rada
HEP-Toplinarstvo je 19. svibnja 2025. započelo s podešavanjem regulacije grijanja u toplinskim podstanicama na ljetni režim rada, čime će završiti ogrjevnu sezonu 2024./2025. za više od 130.000 krajnjih kupaca u gradovima Zagrebu, Osijeku, Sisku, Velikoj Gorici, Samoboru i Zaprešiću.
-Podešavanje automatske regulacije u svim toplinskim podstanicama provodit će se približno tri dana, nakon čega će grijanje biti isključeno u svim zgradama spojenim na toplinske sustave te će nastupiti razdoblje u kojem krajnji kupci imaju mogućnost provoditi radove na unutarnjim instalacijama grijanja u svojim stambenim i poslovnim prostorima - ističu iz HEP Toplinarstva-
Prije izvođenja radova krajnji kupci se trebaju obratiti ovlaštenom predstavniku suvlasnika ili upravitelju zgrade, kako bi se osiguralo pražnjenje pogonske vode iz sustava zgrade. Nakon završetka svih radova na unutarnjim instalacijama grijanja, predstavnik suvlasnika treba dostaviti HEP-Toplinarstvu pisanu potvrdu da su radovi uspješno završeni i da je sustav grijanja u zgradi spreman za prihvat toplinske energije.
Radovi koje krajnji kupci provode na unutarnjim instalacijama moraju biti završeni najkasnije do početka rujna 2025., s obzirom na to da spremnost za ogrjevnu sezonu 2025./2026. nastupa 15. rujna 2025.
Dan Gradske četvrti: Pleška ulica ima najbolje haklere, GČ Pleso pobjednik otvorenog turnira, Martin Šroler najbolji igrač, Ivan Kaurin prvi strijelac
Folkloraši pjesmom i plesom razigrali najdraži gradski trg, nastavlja se Dan GČ Braće Radić
Traže se najbolji štrukli u Turopolju: Prijavite se za Buševsku štruklijadu
Donji Hruševec slavi Dan mjesta: Zabava uz utakmice Breške lige i LOTOS Bend
VVG i Grad zajedno u projektu LoRIS: Stiže Simulacijski centar za krizne situacije
SDP nezadovoljan radovima na komunalnoj infrastrukturi u gradu i naseljima