Tigar 'rastrgao' Jelačić, Mraclin i Gradići u nedjelju igraju pred svojim navijačima

18.03.2023. / Damir Žbulj

Nogometaši Jelačića teško su stradali na teškom gostovanju u Rakitju kod GNK Tigar Sveta Nedelja, drugoplasirane ekipe na ljestvici, koja nije imala milosti i u mrežu momčadi iz Vukovine je utrpala čak sedam komada.

Domagoj Hasan je u sedmoj minuti načeo momčad Stefana Rajića, dok je isti igrač sredinom prvog dijela povećao domaću prednost.

Mreže su mirovale do 67. minute, kad je zabio Matej Krišto, a dvoboj su u potpunosti prelomili pogodak Višića i isključenje Marka Rovišana, koji je imao prigovora na suđenje Tomice Soleničkog.

Tigar je ubrzo preko Frana Bišćana stigao i do petog gola, dok su u završnici Bošnjak i Šepak postavili na konačnih 7:0.

Trener Rajić je na poluvremenu izvadio vratara Sakača i ubacio Ivana Matkovića, ali ove subote Jelačić jednostavno nije imao šanse.
U početnoj postavi bili su još i Rovišan, Landeka, Maslač, Memić, Nikić, Ivanković, Milatović, Matić, Jurič, koji je nedavno stigao iz Mraclina te Čumpek. S klupe su ušli još i Augustić, Krasnić, Koprivčić, Miletić, Zebec i Hrženjak, ali bez utjecaja na rezultat.

U susretima 19. kola 4. NL Središte Podskupina B, u nedjelju od 15 sati, Mraclin na svom travnjaku igra protiv Croatije iz Hrastja, a Gradići dočekuju Naftaš Ivanić.