14.02.2011

Medvjedi pali

U 17.kolu Premijer lige Goričani su bili bolji od Medveščaka i to za 8 razlike. Dvoboj koji je jučer pratilo stotinjak gledatelja u dvorani srednjih škola završio je 32:24 za Goricu.

Od samog početka zagrebački «medvjedi» ni u jednom trenutku nisu imali prednost i tek u 24.minuti uspjeli su se približiti na -1 domaćinima. U svlačionicu se otišlo s rezultatom od 16:14. Ni nakon povratka na parket momčad Tome Mesarova nije ispuštala prednost koja je u 44.minuti pogotkom Dželalije pobjegla na +8 što gosti više nisu mogli pratiti. Uz Tomija Vozaba koji je kroz utakmicu postigao 9 golova najefikasniji bili su Ilija Brozović i Ivo Nedić.

- Očekivali smo da će ovo bit teža utakmica jer je Medveščak pri dnu tablice i za takve protivnike je teže naći motivaciju, što nam se dogodilo danas, ali srećom završilo je uspješno - rekao je trener Mesarov. Dodaje kako vjeruje u dečke, i baš kao u Karlovcu, na sljedećem gostovanju protiv Buzeta idu na pobjedu.

S ukupnih 16 bodova sedma pobjeda Gorice ove sezone svrstala je dečke na 8.mjesto Premijer lige.