18.10.2010

Goričanin prvak Hrvatske u brdskim auto trkama

Povodom osvajanja naslova prvaka u brdskim auto utrkama, velikogoričkog vozača Juricu Majića primio je zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec koji mu je ovom prigodom čestitao na velikom uspjehu.

Jurica je u devet utrka prvenstva Hrvatske klase H16 osvojio prvo mjesto sa 151 bodom, od čega se pet puta penjao na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja. Naslov najboljeg osvojio je u zadnjoj trci održanoj 9. i 10. listopada u Dubrovniku kada je slavio ispred klupskog kolege Marijana Rubelja. Uz to, Jurica je u ukupnom poretku osvojio odlično 8. mjesto iza vozača s puno skupljim i jačim automobilima.

Stručni savjetnik za šport Darko Čopić, prvak Jurica Majić te zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec

Gorički vozač živi u Rakarju, nastupa za AK Klek iz Ogulina, a vozi Golf 2 sa 270 ks s kojim do sada nije zabilježio ni jedan ozbiljniji udes što je kod brdskih utrka čest slučaj.

Zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec prigodnim poklonom zahvalio se u ime Grada Jurici Majiću na sjajnom uspjehu, te mu zaželio puno uspjeha u daljnjoj karijeri.