08.11.2010

Tijesan poraz rukometaša

HRK Gorica u utakmici 8.kola Premijer lige izgubila je na gostovanju protiv Međimurja 31:28.

Međimurci su samouvjereno krenuli u igru i u 6.minuti vodili su tri razlike, no onda u sedam napada ne uspijevaju realizirati ni jedan gol. To su Goričani znali iskoristiti pa uz 6 u nizu, okreću tri pogodaka razlike u svoju korist, a domaćini su ih uspjeli sustići tek u 20.minuti (9:9). Neizvjesna borba trajala je do samog kraja poluvremena, kada tri minute prije kraja Goričani uz igrača više prelaze u vodstvo, i završavaju poluvrijeme 13:16.

Promjena vratara na obje strane nije bila dobra po Goricu, a igra domaćina bila je puno bolja nego u prvom poluvremenu, te su puno lakše uspjeli izjednačiti i preći u vodstvo. Sedam minuta prije kraja Međimurje vodi 28:22, i unatoč svom naporu Goričani se približavaju domaćinima, ali ne uspijevaju izjednačiti, te posljednjim golom Brozovića završavaju utakmicu s 31:28.

Na 10.mjestu ljestvice dočekati će sljedeće protivnike, točnije Nexe, tako da ih 13.studenog očekuje teška utakmica s iskusnim rukometašima iz Našica koji su na 2.mjestu Premijer lige.