Mraclin s igračem manje slavio u Topolovcu: Petar Milatović zabio za pobjedu!

24.10.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina uspješno su prošli gostovanje u Topolovcu kod TŠK-a, iako su posljednjih pola sata igrali bez isključenog Karla Klarića, koji je u smo nekoliko minuta zaradio dvije javne opomene...

Imao je domaćin i penal u prvom poluvremenu, ali je Sonny Boy Dražić sačuvao svoju mrežu, sve do kraja dvoboja.

Ključni trenutak dogodio se u 83. minuti, kad je Petar Milatović poentirao za konačnih 0:1 i veliko slavlje za ekipu Marijana Dužića.

U početnoj postavi, uz vratara Dražića, bili su Josip Domitrović, Vjekoslav Lučić, Mišo Đebro, Josip Jurič, Petar Milatović, kapetan Igor Hajduk, Emanuel Krznarić, Karlo Klarić, Bruno Dandić, Krešimir Budimir. Početkom nastavka ušli su Ivan kos i Dejan Debijađi, posljednjih 15-ak minuta dobili su Slavko Vidović, Juraj Cvetnić i Antonio Dadović, dok je u sudačkoj nadoknadi umjesto strijelca Milatovića ušao Adam Maximilijan Golubić.

Mraclin je na sjajnoj trećoj poziciji ljestvice s 24 osvojena boda, koliko ima i GNK Tigar Sveta Nedelja, dok vodeća Zelina ima samo bod više.

U idućem kolu sprema se na Grabi veliki spektakl, jer upravo lider iz Zeline stiže u goste!

Derbi za mjesto na vrhu igra se u nedjelju od 14 sati!

Preostala dva turopoljska kluba u ovom kolu nisu bila uspješna, Jelačić je s 1:0 poražen kod Stupnika, a Gradići s 2:0 kod Sutle Laduč.

Gradići će do pozitivnog rezultata probati doći u nedjelju protiv TŠK-a, a Jelačić gostuje u subotu kod Libertasa u Novskoj.