28.02.2011

Rukometaši Gorice golom razlike dobili Zamet

Gorički rukometaši i rukometašice ovog su vikenda imali uspješna gostovanja.

Rukometaši Gorice na gostovanju u Rijeci pobijedili su Zamet 35:36. Prvi dio utakmice Goričani su odlično otvorili i cijelo vrijeme držali su prednost pred domaćinima. Iako je u 27.minuti Zamet uspio izjednačiti, poluvrijeme se ipak završilo u korist Gorice na 15:19.

U drugom djelu Zamet se «probudio» i u 46.minuti dolazi prvi put u vodstvo. U neizvjesnoj završnici pogocima Ferenčine i Brozovića semafor se mijenja na 34:36, domaćini prije sviranja kraja postižu još jedan gol, i s konačnih 35:36 momčad trenera Mesarova vraća se kući s novim bodovima u džepu. U redovima Goričana najuspješniji su bili Tomi Vozab i Ilija Brozović, a u redovima Zameta istaknuo se Kozina.

Broj 13 ipak nije bio nesretan za Rukometašice Gorice. U 13. kolu 2.ŽRL Zapad uvjerljivo su svladale ekipu Rudara rezultatom 23:27. Sljedeće kolo su slobodne, a nakon kratke pauze nastavljaju s osvajanjem novih bodova na gostovanju u Krapini.