26.09.2010

Prvi poraz rukometaša

Danas poslijepodne u dvorani srednjih strukovnih škola, rukometaši iz riječkog kluba Zamet pobijedili su Goricu 32:30 u utakmici 4.kola hrvatske Premijer lige.

Više od sto posjetitelja došlo je bodriti domaću momčad, koja je cijelo prvo poluvrijeme uspjela održavati prednost uz najviše Dželalijinih pogodaka, unatoč činjenici da su gosti imali sedam sedmeraca (Gorica tek jedan). Nakon što je prvo poluvrijeme završeno na nategnutih 16:15, poslije povratka iz svlačionica nastavila se utakmica u kojoj su Riječani pružali sve čvršći otpor, da bi u 43.minuti imali tri gola prednosti.

Goričani su ih pokušavali stići, ali već je bilo kasno, te su gosti ipak odnijeli konačnu pobjedu s dva razlike, i tako na tablici prestigli Goricu, zauzevši njenu dosadašnju poziciju na ljestvici - treće mjesto. Nakon odličnog otvaranja sezone s dvije pobjede uslijedila je neriješena utakmica protiv Buzeta da bi danas rukometaši Gorice zabilježili i prvi ovosezonski poraz.

Sljedećeg vikenda Goričane očekuje utakmica u Dubravi koja do sada bilježi dvije pobjede i dva poraza. Tamo ih zasigurno očekuje tvrda obrana koja je u ovoj sezoni primila tek 100 pogodaka, 5 više od prvaka Zagreb CO.