28.11.2010

Pobjede odbojkaša

Odbojkašice Azene ove su subote upisale petu pobjedu i nove bodove u Superligi nakon susreta s odbojkašicama OK Zagreb. Azenašice su ogled otvorile s dva dobivena seta i to rezultatima 25:22 i 25:16 da bi treći set s 21:25 pripao zagrepčankama. Nadmoć su pak pokazale u četvrtom setu kojega su s lakoćom dobile rezultatom 25:15.

Azenašice nakon 8. kola drže četvrto mjesto tablice Superlige s 5 pobjeda i 3 poraza iz kojih su sakupile 14 bodova, jednako kao i HAOK Mladost koji zbog set razlike drži treću poziciju. U slijedećem kolu očekuje ih gostovanje kod posljednje ekipe lige. U Čavlima kod Rijeke očekuje ih OK Grobničan koji nakon osam kola ima jednako toliko izgubljenih utakmica.

Odbojkaši OK Gorice su na gostovanju u Ogulinu prekinuli niz od tri poraza i upisalu pobjedu te preuzeli 7.mjesto 2. hrvatske međužupanijske lige. Goričani su staloženom igrom uzeli prva dva seta, prepustili treći set domaćinima te došli do pobjede nakon tjesnog četvrtog seta. Rezultati su po setovima bili 18:25, 20:25, 25:20 te 26:28 za Goricu. Slijedeću utakmicu igraju protiv još neporažene momčadi lige OK Croatie.