25.10.2010

ŽRK Gorica i dalje bez poraza

ŽRK Gorica i dalje je bez poraza u 2.ženskoj ligi (zapad), svoju četvrtu pobjedu ostvarile su jučer, na domaćem terenu, kada su pobijedile ŽRK Zagorec iz Krapine rezultatom 24:22, te se i dalje nalaze na drugom mjestu.

Obje momčadi ušle su čvrsto u igru, ali zahvaljujući odličnim obranama Letice, domaća ekipa je uspjela vrlo brzo povesti, i održavati gol razliku barem na +2, da bi prvo poluvrijeme završilo također s prednosti Gorice 13:10. Najviše neizvjesnosti bilo je ipak pred kraj drugog poluvremena, ali Goršete, Kovač i ostale suigračice bile su sabranije te u posljednjim minutama osigurale pobjedu i nova dva boda u ligi, pobjedivši s 2 razlike.

Iako su prazne tribine izgledale pomalo depresivno i nisu dale naslutiti da se tu igra utakmice 2.lige, to nije omelo rukometašice Gorice, koje je bodrio i vodio jedan jedini glas, i to onaj trenera Pekere, koji je naglasio kako su ove cure koje su ušle u 2.ligu, sve zajedno «odrasle» u rukometnom klubu Gorica.

Dalje ih čeka derbi u Dugom Selu, protiv trenutno vodećeg kluba, koji također ima četiri pobjede, ali puno veću gol razliku («ŽRK Gorica» +18, «ŽRK Dugo Selo55» +38). Utakmica je na rasporedu 6. studenog.