Sport

Sjajni rezultati najmlađih nada goričkog iTeama u Samoboru, velikim turnirom otvorena teniska sezona i u Velikoj Gorici

Sezona tenisa na otvorenome se polako zahuktava, uz nove zapažene rezultate najmlađih nada goričkog iTeama, koje su se natjecale na HTS turniru u Samoboru.

Događanja

11-godišnja Maja iz Kvaternika osvojila 3. nagradu na Međunarodnom fotografskom natječaju

Tema natječaja bila je voda, a fotografsko oko 11-godišnje Velikogoričanke privukle su kapljice vode na vlati trave koje je fotoaparatom vješto zabilježila.

Svi zainteresirani građani s novim borbenim zrakoplovima moći će se upoznati 11. svibnja na 3. AIRVG - u, na prostoru Zračne luke "Franjo Tuđman.

Pogledaj sve

Gradići nakon dramatičnog dvoboja i raspucavanja izbacili Jelačić iz goričkog Kupa

Boljim izvođenjem jedanaesteraca nogometaši Gradića uspjeli s na svom travnjaku svladati Jelačić iz Vukovine i tako izboriti mjesto u polufinalu Kupa Grada Velike Gorice!