04.10.2010

Težak poraz u Dubravi

Rukometaši Gorice doživjeli su drugi poraz ove sezone i to na gostovanju u Dubravi s rezutatom 33:26.

Od samog početka igrači HRK Dubrave vodili su igru i jedino i «najveće» vodstvo Gorice bilo je u 16.minuti kad je Gorica povela s dva razlike golovima Cekovića i Seferovića. Samo minutu kasnije domaćini su uspjeli izjednačiti te su uskoro ponovno preuzeli vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmice. Poluvrijeme je završeno s 15:12,da bi tu razliku domaćini još povećali, te na kraju okončali utakmicu s 13 razlike.

Još je rano prognozirati kako će Gorica kasnije završiti, no već ovaj vikend u dvorani srednjih strukovnih škola imamo priliku vidjeti poboljšava li se komunikacija između trenera i pojedinaca, te igrača međusobno, kada će Gorica ugostiti Moslavinu koja je predzadnja na ljestvici s jednom pobjedom i četiri poraza.