Žetva medalja u Pisarovini

10.04.2018. / Damir Žbulj

Velikogorički Judo klub Pinky imao je uzbudljiv vikend pun zapaženih rezultata na dva velika natjecanja.

U Dubrovniku na Europskom kupu za seniore u kategoriji do 73 kilograma nastupio je Marko Drašković, koji je na kraju zauzeo odlično deveto mjesto u konkurenciji 19 judaša.

Drašković je u uvodnoj borbi svladao Srbina Milenkovića, ali je nakon toga upisao poraz od Finca Kaewase, kao i od Austrijanca Wickera u repasažu.

U Pisarovini je održan judo turnir za mlađe uzraste pod nazivom Memorijal Damir Milatović. Nastupilo je čak 289 natjecatelja iz 26 klubova, a judaši Pinkyja u Veliku Goricu vratili su se s pregršt medalja.

Rafaela Medved, Tin Saletović, Natko Ivanušić, Nika Baričić, Andrija Grčić i Deni Štrković osvojili su zlato.

Srebrni su bili Adrian Hren, Mateo Tomašić i Patrik Vidaković.

Šimun Hren, Roman Ciglar, Martin Tisanić, Jakov Makek, David Fakleš, Jan Krulc i Jan Šipušić stigli su do bronce.

Ovaj put su bez odličja ostali Karlo Fištrek, Eugen Runje i Marin Stilinović. (Foto: Judo klub Pinky)

Žetva medalja u Pisarovini Žetva medalja u Pisarovini Žetva medalja u Pisarovini Žetva medalja u Pisarovini