[VIDEO] Zwolinski u finišu golijade osigurao novo domaće slavlje!

14.04.2019. / Damir Žbulj

Spektakularnu utakmicu odigrali su nogometaši Gorice te su na kraju uspjeli svladati Slaven Belupo rezultatom 4:3 (3:1), pogotkom Lukasza Zwolinskog na ulasku u sudačku nadoknadu dvoboja na Gradskom stadionu...

Poljski napadač ušao je u igru 20-ak minuta prije kraja i u samom finišu uspio je iskoristiti 'poklon' kojeg mu je uručila obrana gostiju. Zabio je svoj 11. prvenstveni gol sezone i zadržao Goricu u utrci za Europu.

Utakmica za pamćenje počela je loše po Goričane, koji su u devetoj minuti bili u rezultatskom zaostatku. Sjajno je pogodio Krstanović.

No, ekipa Sergeja Jakirovića pokazala je nevjerojatan karakter te je do kraja prvog poluvremena uspjela napraviti veliki preokret i u suparničku mrežu pospremiti tri lopte.

Prvo je Ndiaye pospremio odbijanac poslije stative Dvornekovića, nakon toga je Mathieu izborio kazneni udarac kojeg je realizirao Lovrić da bi Dvorneković sjajnim zgoditkom postavio 3:1 na semaforu u 38. minuti susreta.

Izgledalo je tada kako je utakmica već gotovo odlučena, ali gosti iz Koprivnice nisu tako razmišljali.

Pola sata prije kraja Suk je autogolom smanjio zaostatak Slaven Belupa, a u 86. minuti Krstanović svojim drugim pogotkom vraća stvari na početak. Zanimljivo, i u prvom međusobnom dvoboju istih suparnika u Velikoj Gorici završilo 3:3, nakon što je Gorica vodila 3:1...

Ipak, ove nedjelje Goričani su doživjeli sretan kraj! Karamarko je poklonio loptu Zwolinskom, koji je majstorski pronašao put do mreže, za eksploziju oduševljenaja i euforiju na terenu i tribinama.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje u Zaprešiću!