Udarnik remizirao na Kajzerici kod juniora Lokomotive

11.10.2017. / Sportska redakcija

U sklopu priprema za subotnji susret protiv Rudara nogometaši Udarnik gostovali su sinoć na Kajzerici gdje su odigrali prijateljski susret protiv juniorske momčadi Lokomotive koju vodi Jerko Leko.

Sadržajna utakmica puna tempa, lijepih akcija i golova završila je bez pobjednika, rezultatom 2:2. Pogotke za kurilovečkog trećeligaša postigli su Krasnić i Kovačić. Trener Udarnika, Damir Biškup dao je u ovom susretu veću minutažu igračima koji su u dosadašnjem dijelu prvenstva igrali manje.

Udarnik je susret odradio sa sljedećom postavom; Klenović, Krasnić, Šarić, Čunčić, Šoštarec, Karamatić, Kovačić, Turkalj, Pralas, Brajko, Hodak, dok su u nastavku u igru ušli Džaja, Krsnik Grdenić, Šimić i Kelava.