Udarnik potvrdio naslov prvaka

21.05.2017. / Sportska redakcija

Nogometaši Udarnika jučerašnjom pobjedom protiv Dinama iz Odranskog Obreža potvrdili su dva kola prije kraja prvenstva naslov prvaka Međužupanijske lige. Kurilovčanima kojima je za matematičku potvrdu prvog mjesta uoči jučerašnjeg susreta bio potreban samo bod ništa nisu prepustili slučaju te su novom pobjedom od 2:0 samo dodatno učvrstili prvo mjesto koje nisu ispuštali od prvog kola, jer je Špansko doživjelo još jedan poraz, ovoga puta od Ponikva.

Nisu okupljeni gledatelji jučer uživali u pretjerano lijepom susretu, no ipak su mogli vidjeti dva pogotka, oba u režiji domaćih igrača. Najprije je Brajko fantastičnim udarcem pod gredu u 36. minuti doveo Udarnik u vodstvo, da bi četiri minute kasnije proigravanje Ante Džaje koji je bio začetnik akcije i za prvi pogodak iskoristio Stjepan Pralas koji je izašao sam na vratara Turčića te loptu poslao uz njega u mrežu za konačnih 2:0.

Gosti koji se bore za ostanak nisu bili bez izgleda, jer u prvom dijelu sam na vratara Kranjčeca je izašao Mandir, da bi početkom nastavka Mandir pogodio vratnicu. Osigurana titula u Kurilovcu se proslavila skromno, dok je veliko slavlje kakvo i dolikuje novim prvacima najavljeno za posljednje kolo kada u Kurilovcu gostuje momčad Ponikva.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 28. KOLO
NK UDARNIK – NK DINAMO (OO) 2:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Brajko (36), 2:0 Pralas (40)
NK UDARNIK: Kranjčec, Krasnić (od 81. Zlodi), Ladović, Skrbin, Maričević, Stojić, Mihanović (od 63. Gršić), Brajko, Džaja, Ramljak (od 67. Grdenić), Pralas. TRENER: Damir Biškup
NK DINAMO (OO): Turčić, Karlović, Dejak, Leskovar, Bojčić, Janječić, Cimeša, Celiček, Pajdić (od 60. Smolčić), Mandir, Matak (od 46. Kocijan). TRENER: Željko Pavković

Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka Udarnik potvrdio naslov prvaka