Udarnik nije pao bez ispaljenog metka

21.02.2017. / Sportska redakcija

Četvrtoligaš iz Kurilovca, Udarnik ugostio je danas na svom igralištu drugoligaša iz Maksimira, Dinamo II kojeg s klupe vodi Mario Cvitanović. Atraktivan protivnik privukao je na nasip i tribinu kurilovečkog igrališta više od 150 gledatelja, koji su se nakon zimske stanke izgleda zaželjeli nogometa.

Kvalitetniji gosti u dopadljivoj i efikasnoj utakmici na kraju su slavili s 3:2, a velike pohvale za požrtvovnost naročito u drugom dijelu zaslužuju i domaći igrači.

Vodio je Dinamo zgodicima Gogića, Lovrena i Vukmanića s 3:0 i ništa uoči posljednjih dvadeset minuta nije upućivalo da bi domaćini mogli do pogotka, jer jedini udarac na gol Dinama uputili su u sedmoj minuti preko Brajka. No, povik trenera Borisa Perkovića nakon trećeg zgoditka „Dečki nemojmo se do kraja raspasti“ kao da je probudio igrače, jer do kraja susreta gosti su u dav navrata morali nositi loptu na centar.

Najprije je Josip Grdenić u 73. lijepo pogodio sa šesnaest metara, da bi isti igrač u naslovnoj roli bio i devet minuta kasnije kada je centrirao loptu koju je glavom iza čuvara Dinamove mreže pospremio iskusni Damir Milanović.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
NK UDARNIK – GNK DINAMO II 2:3 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Gogić (6), 0:2 Lovren (28), 0:3 Vukmanić (69), 1:3 Grdenić (73), 2:3 Milanović (82)
NK UDARNIK: Kranjčec, Mihanović, Milanović, Skrbin, Šarić, Stojić, Džaja, Kelava, Ramljak, Brčić, Brajko (još su igrali: Gršić, Krasnić, Ladović, Grdenić, Petković, Pralas). TRENER: Boris Perković
GNK DINAMO II: Horkaš, Morris, Uremović, Soldo, Čabraja, Biljan, Đurasek, Gogić, Rašić, Špikić, Lovren (još su igrali: Miškić, Hudeček, Oršolić, Vukmanić, Čiuć, Stanić, Zenko, Briški, Čuže, Plantak, Gabriel). TRENER: Mario Cvitanović

Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka Udarnik nije pao bez ispaljenog metka