Turopoljac nije napravio krivi korak

03.06.2019. / Sportska redakcija

Atmosfera u Kučama stigla je do usijanja. Nogometaši Turopoljca uoči posljednjih 180 minuta sve konce svoga uspjeha drže u vlastitim rukama.

Prvu prepreku uspješno su apsolvirali, a do konačnog cilja potrebne su im još dvije pobjede. Najprije u srijedu u 29. kolu sastav trenera Vlade Horvata mora neokrznuto proći kroz Obrezinu, nakon čega će sve oči biti uprte prema nedjelji i dolasku Naftaš Ivanića na Kneje, koje će „gorjeti“.

Zagrijavanje je bilo uspješno. Dubrava se pokazala u jako dobrom svjetlu, no kontra kvalitetnijeg i boljeg domaćina nije mogla izvući više od minimalnog poraza od 2:1. Andreas Šejić u 17. minuti otvorio je prekrasnim pogotkom put prema pobjedi, koju je u nastavku susreta potvrdio Petar Milatović.

Počasni zgoditak gostiju u sudačkoj nadoknadi nije mogao pokvariti veselje domaćih igrača i navijača.