Turopoljac nastavio lov za Naftašem

20.05.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Turopoljca u posljednja četiri kola ulaze s pet bodova manjka u odnosu za vodećim Naftaš Ivanićem. Nadali su se u Kučama pomoći od strane Dinamo Hidrela, no mlada momčad Čičana nije bila dorastao suparnik lideru prvenstva koji je slavio s 5:1.

Za pogodak slabiji bili su pak Kučani koji su na svom terenu s 4:1 nadigrali Mraclin. Pobjeda sastava Vlade Horvata mogla je biti i uvjerljivija. Nakon što je Šestok u 10. minuti pogodio za vodstvo Turopoljca, domaća je momčad imala nekoliko zrelih prilika za povećanje vodstva. Obrana Mraclina u tim trenucima kao da nije postojala, i prava je sreća da se mreža vratara Dražića zatresla tek jednom.

U nastavku susreta Milatović je u 65. minuti povisio na 2:0, a samo dvije minute kasnije Petravić smanjuje rezultat. No isti je igrač u 77. zaradio drugi žuti karton te je morao napustiti igru, a sedam minuta kasnije isključen je i Domitrović. Brojčanu nadmoć domaća momčad koristi te preko Milatovića i Lučića dolazi do konačnih 4:1.

1.ŽNL, 26. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK MRACLIN 4:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Šestok (10), 2:0 Milatović (65), 2:1 Petravić 867), 3:1 Lučić (84), 4:1 Milatović (86)
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Kapović, Šestok, Đuksi, Milatović, Čaić (od 46. Trputec, od 79. Markulin), Cavrić (od 86. Fabijančić), Paradžik, Bušić, Lučić (od 90. Rak), Šejić. TRENER: Vlado Horvat
NK MRACLIN: Dražić, Petravić, J. Dolibašić (od 86. A. Dolibašić), Cvetnić, Starčević, Gjurašin, I. Kos, Ćevid (od 23. Domitrović), M. Kos, Jurić (od 78. Guduraš), Čičak. TRENER: Marko Pancirov

Turopoljac nastavio lov za Naftašem Turopoljac nastavio lov za Naftašem Turopoljac nastavio lov za Naftašem Turopoljac nastavio lov za Naftašem