Turopoljac do vrha napunio mrežu Zvekovca

14.10.2018. / Sportska redakcija

Najuvjerljiviju pobjedu u 10. kolu 1. ŽNL- Istok ostvario je Turopoljac koji je na Knejama s 8:0 porazio Zvekovac. Bila je to kao što i rezultat pokazuje igra mačke i miša između dva neravnopravna protivnika.

Na prvi se pogodak čekalo do šeste minute kada je Vjekoslav Lučić iz blizine neometan pogodio za vodstvo domaće momčadi koja je do odlaska na odmor još pet puta pogađala mrežu skromnih gostiju. Prednjačio je trostruki strijelac Matek, dok je Hrženjak bio dvostruki strijelac.

U nastavku susreta domaći su igrači malo digli papučicu s gasa te su preko Milatovića i Balenovića došli do uvjerljivih 8:0.

1.ŽNL, 10. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK ZVEKOVAC 8:0 (6:0)
STRIJELCI: 1:0 Lučić (6), 2:0 Matek (16), 3:0 Matek (21), 4:0 Hrženjak (34), 5:0 Matek (39), 6:0 Hrženjak (41), 7:0 Milatović (48), 8:0 Balenović (76)
NK TUROPOLJAC: Šoić (od 46. Zagorac), Kapović, Balenović (od 82. Rak), Hrženjak (od 46. jambrešić), Šestok, Matek, Đuksi (od 60. Čaić), Milatović, Vukadin (od 70. Markulin), Bušić, Lučić. TRENER: Ivica Burić
NK ZVEKOVAC: Jurički, Davidović, Domitrović, Rušec, Pavleković, Domi. Pucelj, Doma. Pucelj, D. Kovačević, Di. Pucelj, Peti, Da. Pucelj (od 42. Ž. Kovačević). TRENER: nema