Sjajni Lukavec uzeo bod favoriziranom Dugom Selu, Trnje pod vodstvom Danijela Pranjića slavilo na Udarniku

10.04.2022. / Damir Žbulj

Sjajnu partiju pružio je Lukavec na gostovanju kod Dugog Sela, drugoplasirane ekipe 3. HNL Središte te je na kraju osvojio vrijedan bod protiv favoriziranog suparnika!

Čak je ekipa Slavena Batovanje i povela, 20-ak minuta prije kraja, pogotkom Marka Cimeše, ali domaćin je u 84. minuti golom Karla Darojkovića spasio bod.

Cimeša je bio 'džoker s klupe', jer je u igru ušao samo nekoliko minuta prije nego je pronašao put do suparničke mreže.

U početnoj postavi Lukavca bili su Nino Martin Luter, Bruno Bilić, Roko Ivezić, Karlo Althaller, Hrvoje Humeljak, Luka Sedlaček, Luka Borković, Albert Valentinčić, Marijan Grdenić, Roko Krpan i Ivan Krpečanec. Uz Cimešu, u 68. minuti su na travnjak ušli i Danijel Kahlina i Marko Grdenić, a u samom finišu prvog dijela je Bilića zamijenio Ilija Radulović.

Kurilovec se nije dobro proveo protiv Trnja, iako je od 12. minute preko Ivana Knežića imao prednost.

U finišu prvog dijela Šalić je izjednačio, a u samom finišu je Marko Bibić, nakon što je Išek obranio kazneni udarac, postavio na konačnih 1:2, za slavlje momčadi koju s klupe vodi Danijel Pranjić.

Za Kurilovec su od prve minute igrali Leon Išek, Niko Tolj, Mijo Šarić, Matej Resler, Habil Alili, Đevad Selman, Antonio Bakula, Marin Matoš, Stjepan Završki, Ante Radoš i Ivan Knežić, dok je trener Harambašić u nastavku na travnjak poslao i Kušeca, Župetića, Musulina i Musu.

Iduće kolo igra se već u srijedu, Lukavec igra doma protiv Trešnjevke, izravnog konkurenta na ljestvici, dok Kurilovčani gostuju kod HAŠK-a.