Rutinsko slavlje Kurilovčana kod 'fenjeraša' u Vrbovcu, ponovno zabio i Brazilac Cruz

17.03.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca rutinski su stigli do bodova kod najslabije momčadi 3. HNL središte, 'fenjeraša' Vrbovca, koji je bio dodatno desetkovan izostancima, ali i
isključenjem u prvoj minuti dvoboja.

Vratar domaćih Mihael Zrinščak je istrčao izvan svog kaznenog prostora, napravio prekršaj i zaradio crveni karton.

Utakmica ranije odgođenog 13. kola je tako bila gotova praktički i prije nego što je počela, a gosti su to kapitalizirali sredinom prvog dijela i neposredno prije odlaska
na predah.

Luka Sedlaček realizirao je kazneni udarac u 26. minuti, dok je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena svoj novi pogodak postigao Brazilac Caio Cruz, na posudbi iz Gorice.

U nastavku je ekipa Marka Pancirova mirno sačuvala prednost , razmišljajući već o novom izazovu, na još jednom gostovanju, kod Trešnjevke.

Zaostali susret uspješno je odradio i vodeći Jarun, napunivši mrežu petrinjske Mladosti (7:0), pa Kurilovec na drugoj poziciji i dalje zaostaje tek jedan bod.

Čeka nas izuzetno uzbudljivo trećeligaško nogometno proljeće.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Antonio Ćosić, Mijo Šarić, Matej Adžić (Niko Tolj 70'), Caio Cruz (Marin Sudar 88'), Luka Sedlaček, Filip Dianežević (Juraj Spudić 46'), Josip Marinić, Petar Lucijan Čurek (Filip Hodak 79'), Ivan Rajić, Marko Muhar (Serigne Lo Pape 79'). Trener: Marko Pancirov.