Remi za kraj priprema u Medulinu, Šipoš jedini strijelac

10.02.2018. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice remijem su zaključili svoje pripreme u Medulinu. Nakon poraza od srpskog Žarkova (0:1) i pulskog prvoligaša Istre 1961 (0:3), Goričani su sa sarajevskim Olimpikom odigrali bez pobjednika 1:1.

Olimpik je poveo u 15. minuti preko Sabahudina Jusufbašića, a strijelac jedinog pogotka za ekipu Ivana Preleca bio je Leon Šipoš, 15-ak minuta prije kraja dvoboja.

Gorica će za nekoliko dana gostovati kod slovenskih kod Domžala, 17. veljače na rasporedu je pripremni dvoboj protiv HAŠK-a, a posljednja zakazana provjera prije nastavka drugoligaške sezone je 24. veljače kod kuće protiv Lučkog.

Na kraju jesenskog dijela drugoligaške sezone na vrhu je Dinamo II s 37 bodova, koji ionako ne može u viši rang natjecanja. Goričani poslije 19 kola imaju 32 boda, koliko ima i Dugopolje. Sesvete imaju bod manje, Varaždin je skupio 27 bodova, Solin i Šibenik 26...

Službeni početak drugog dijela prvenstva zakazan je za petak 2. ožujka od 15 sati protiv Hajduka II. (Foto: HNK Gorica)