Remi Vatrogasca i Dubrave u Kobiliću

20.09.2018. / Sportska redakcija

Jedan od dva derbija Prve županijske lige, odigran je u Kobiliću gdje je kod Vatrogasaca koji je u prošlom kolu slavodobitno prošao kroz Kuče, gostovala vodeća Dubrava, koja je na toj poziciji ostala i nakon današnjih devedeset minuta.  Derbi je opravdao očekivanja, a podjelom bodova, nakon 2:2 u oba su tabora bili zadovoljni.

Vatrogasac je poveo u 18. minuti preko Krasnića, kojem je prethodno vratar Hendak obranio udarac s bijele točke, da bi odbijenu loptu pospremio iza njegovih leđa. Dvije minute kasnije Dubrava preko Vrtara postiže izjednačujući zgoditak.

Nastavak susreta donio je puno bolju i sadržajniju utakmicu, u kojoj su se mreže zatresle još dva puta. Najprije je u 55. Matić doveo Dubravu u vodstvo, da bi u 63. Sambol izašao sam na gostujućeg vratara, nakon čega mu nije bilo teško poentirati kraj Hendaka, koji se do kraja susreta istaknuo s nekoliko intervencija.