[VIDEO] Razigrani Goričani nastavili savršeni niz

20.01.2018. / Damir Žbulj

Košarkaši Gorice nastavili su svoj savršeni nizu u Prvoj muškoj ligi! U desetom kolu upisali su i destu pobjedu te su i dalje uvjerljivo na vrhu ljestvice s maksimalnim brojem bodova!

Na domaćem terenu ekipa Josipa Sesara deklasirala je KK Istrauni rezultatom 95:63 (21:12, 25:19, 24:11 25:21).

Bila je to jednosmjerna utakmica od samog početka, na kraju prve dionice bilo je +8 za Goričane, dok je na poluvremenu bilo 46:31. U nastavku su razigrani domaći košarkaši napunili koš gostiju i tako razveselili domaće navijače.

Marko Petrović ostvario je double-double učinak s 18 poena i deset asistencija, a imao je i pet skokova. Ivan Ćubela zabio je 16 koševa, Ivan Majcunić dodao je 15 koševa i sedam asistencija, dok je Ante Mašić upisao je 11 poena i šest skokova, najviše u momčadi Gorice.

Kod gostiju se istaknuo Kristijan Andabaka s 18 koševa.

KK GORICA: Ante Jukić, Ivan Majcunić 15, Bruno Mikolaš, Marko Petrović 18, Ljubo Prgomet 8, Ante Mašić 11, Luka Šipušić, Ivan Penić 3, Ivan Papac 9, Marko Baković 8, Ivan Ćubela 16, Karlo Mikšić 7. Trener: Josip Sesar

Dvostruki program u Gradskoj sportskoj dvorani odlično su upotpunili kadeti Gorice, koji su derbiju druge lige svladali vodeću Petrinju s uvjerljivih 75:52.

(Damir Žbulj, Foto: KK Gorica)