Pobjednički povratak Senada Harambašića na klupu Kurilovca, novi gol Antuna Grozdeka za slavlje Lukavca s igračem manje kod Bistre

09.04.2024. / Damir Žbulj

U lokalnom derbiju 3. NL Centar nogometaši Kurilovca su s 3:1 nadigrali goste iz Odranskog Obreža, dok je Lukavec u Bistri slavio s minimalnih 0:1, novim golom Antuna Grozdeka, koji je u prošlom kolu upravo Dinamu zabio hat-trick.

Lukavec je u 73. minuti ostao bez isključenog Ante Banića, koji je zaradio drugu javnu opomenu, ali je deset minuta kasnije Grozdek uspio zabiti za sva tri boda.

U prvih 11 bili su Anić, Marijan Grdenić, Ostojić, kapetan Marko Grdenić, Radović, Grozdek, Houdek, Bilić, Banić, Zenko i Ivan Grozdek, dok su s klupe ušli Vukman, Vidaković i Rašić.

Kurilovec se pod vodstvom povratnika Senada Harambašića vratio na pobjedničke staze, preokretom protiv gostiju iz Obreža, koji su do prednosti stigli u 34. minuti preko Vedrana Puntara.

Međutim, Luka Mrvičin je ekspresno izjednačio, a početkom nastavka se Antonio Ćosić pobrinuo za vodstvo Kurilovčana. Luka Sedlaček je 20-ak minuta prije kraja potvrdio feštu na Udarniku.

NK KURILOVEC: Mislav Janko Tor, Mijo Šarić, Ivan Knežić, Luka Mrvičin (Marko Drezga 90'), Antonio Ćosić, Luka Sedlaček (Ivan Pušić 90'), Elijah Chikwado (Ivan Milković 90'), Jurica Žlebečić, Stjepan Završki, Vilim Blagoev (Petar Lucijan Čurek 64'), Ron Rojka (Ivan Bolješić 73')

NK DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Zlatko Šolčić, Robert Troy Smith, Mateo Pršir (David Pršir 76'), Danijel Savičić (Bara Ndao 60'), Ivan Bukovac, Luka Kasumović, Matija Vedriš, Vedran Puntar, Deni Bencetić (Antonio Crnković 76'), Marko Pavlović, Anthony Blaž Grgić (Domagoj Halama 76').

U idućem kolu Kurilovec gostuje kod Lučkog Perice Vidaka, Lukavec igra doma protiv Samobora, Dinamo dočekuje Bistru, a sva tri dvoboja na rasporedu su u subotu od 17 sati.