Pao je i Dinamo: Antonio Crnković i Franko Blažević junaci slavlja!

11.12.2021. / Damir Žbulj

Druga juniorska ekipa Gorice odigrala je fantastičnu utakmicu na gostovanju kod vršnjaka zagrebačkog Dinama te je preokretom stigla do velikog slavlja

Ekipa koju vodi Mensur Mujdža je u 13. kolu natjecanja Prve NL Središte za juniore gostovala na pomoćnom maksimirskom travnjaku, a za slavlje su zaslužni Antonio Crnković i Franko Blažević, koji su postigli golove za izjednačenje i konačnih 1:2.

Tin Gregurić zabio je za Dinamo u 34. minuti, Crnković je poravnao pola sata prije kraja, dok je Blažević odlučio dvoboj u 87. minuti.

Na vratima druge juniorske ekipe bio je kapetan Filip Crnolatec, u početnoj postavi bili su još Marko Paradžik, Antonio Montiljo, Luka Kostelac, Ivan Jozipović, Mateo Šimić, Nathan Cruce-Corcy, Luka Novak, Ivan Budimir, Antonio Crnković i Dinko Gašparić, dok su u nastavku još zaigrali i Marko Rakas, Sven Brkić, Karlo Buinjac, Matej Godinić, Matej Grgić i junak Franko Blažević.

16. NK Zagreb 15 1 2 12 10 75 -65 5

Prva juniorska ekipa je u Prvoj HNL odigrala 1:1 na gostovanju kod Orijenta 1919.

David Kovačić zabio je vodstvo Gorice u 35. minuti, ali je Marko Jelić brzo izjednačio. Momčad Svena Raića propustila je otići na zimsku pauzu kao vodeća ekipa na ljestvici.

U Rijeci su od prve minute zaigrali Faruk Dalipagić, David Kovačić, Luka Tepšić, Dominik Quni, Antonijo Vujičić, Matija Frković, Vanja Kulenović, David Sim, Luka Brlek, Marco Ćurić, Patrik Jug, a priliku s klupe dobili su Nikola Ciprić, Dario Banić, Luka Brandić i Matija Carl.