Odbojkašice glatko poražene u Dugoj Resi

26.03.2018. / Damir Žbulj

Odbojkašice Velike Gorice uvjerljivo su poražene u 18. kolu 1. B Nacionalne odbojkaške lige - Centar na gostovanju u Dugoj Resi kod OK Plavi zmaj.

Domaće igračice dominirale su tijekom većine dvoboja i njihova pobjeda u tri seta nije niti u jednom trenutku dolazila u pitanje. Velikogoričanke su zaprijetile tek u drugoj dionici, kad je trener Zmajica priliku dao igračicama s manjom minutažom. Međutim, povratkom udarne postave na teren stvari sjedaju na svoje mjesto.

U trećem setu rezultat je u egalu do 10:9 kad Dugorešanke osvajaju osam poena u nizu i nakon toga mirno privode susret kraju, za konačnih 25:15, 25:20 i 25:14.

Velikogoričanke su i dalje na pretposljednjem mjestu ljestvice sa samo tri pobjede, a još su četiri susreta ostala do kraja.

U idućem kolu, nakon Uskršnje pauze (7./8. travnja), OK Velika Gorica na svom terenu dočekuje OK Dinamo.

Druga ekipa Velike Gorice upisala je pobjedu u tri seta na gostovanju u Dugom Selu (9:25, 17:25, 10:25), u 16. kolu 3. NOL - Jug.  Dvoboj HOK Gorica - OK Vivera Glina II je odgođen.