Nova oprema nije donijela i nove bodove

27.02.2018. / Damir Žbulj

Svakoj seriji jednom dođe kraj pa su tako odbojkašice HOK Gorice upisale svoj prvi poraz ove sezone u natjecanju 3. Nacionalne odbojkaške lige skupine Jug.

Na gostovanju u Dugoj Resi kod druge ekipe OK Plavi zmaj Goričanke su u izjednačenom dvoboju izgubile bez osvojenog seta. Domaće odbojkašice slavile su s 25:21, 25:23 i 28:26.

HOK Gorica na vrhu ima omjer deset pobjeda i jedan poraz, koliko nakon dobivene utakmice protiv druge ekipe Feniksa ima i Sunja.

Druga ekipa Velike Gorice je stigla do sedme pobjede u desetom nastupu. U tri seta je nadigran OK Ogulin (25:9, 25:18, 25:16).

U idućem kolu, koje bi se trebalo igrati 10 i 11. ožujka, HOK Gorica kod kuće igra veliki derbi protiv Sunje, dok OK Velika Gorica II gostuje kod druge ekipe Feniksa. (Foto: HOK Gorica)